Dobrý den, vítejte na stránkách mého projektu a přidejte se k desítkám právoplatných členů, kteří se díky své píli a trpělivosti vypracovali až k finanční nezávislosti nebo dokonce až k vysněnému bohatství, je jen na vás co od života chcete vy.

Ale hezky popořadě. Asi v roce 2006 jsem jako "malý kluk" s kamarádem zkoušeli nejrůznější klikačky, tehdy se podobné projekty teprve zozjížděli. Některé společnosti dokonce nabízeli nnelogicky vysoké zisky. Moc se nedařilo, ale přece to něco málo nakonec hodilo. některé společnosti však skrachovali a nechtěli jsme investovat do ničeho nejistého. Dále jsem šel cestou "pokus omyl". Vyzkoušel jsem hazardní hry jako ruletu, sázky nebo třeba i tipy a především akcie a investiční fondy přes nejrůznější online tradery. Dost jsem se za těch pár let poučil a spoustu věcí naučil, ale zisky byly nejisté a občas i ztrátové a ten čas co jsem tomu věnoval se mi za ten konečný minimální zisk a především stres opravdu nevyplatil.v roce 2014 jsem se ovšem plně zapojil do projektu digital generation, v té době vznikla první virtuální měna zvaná bitcoin. vydělal jsem cca 4000 USD, zisky byly během chvíle opravdu nelogicky vysoké. A co se nestalo, projekt zanikl.
Dnes už věřím jen léty ověřeným společnostem, který sice nenabízej závratné zisky, ale jsou opravdu  "věrohodné". je jich opravdu málo, ale skutečně vyplácí! Jsou to stránky především pro samotáčře, takže nemusíte nikoho registrovat, ale pokud registrujete, vaše zisky se o dost zvýší, je to čistě jen na vás. důležité je však ještě podotknout, že většinu projektů můžete rozjet dokonce i bez vlastní investice, ale je to běh na dlouhou trať.

Je možné si přes internet vydělat reálné peníze?

Ano, docela snadno (21 | 24%)
Není to možné (2 | 2%)
Aktualizováno 19.9.2016
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4152"
Kontakt: 
Facebook: http://facebook.com/ivan.penca
e-mail: ivan.penca@seznam.cz
Skype: hiddenboyxx
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one