Dobrý den, vítejte na stránkách mého projektu a přidejte se k desítkám právoplatných členů, kteří se díky své píli a trpělivosti vypracovali až k finanční nezávislosti nebo dokonce až k vysněnému bohatství, je jen na vás co od života chcete vy.

Ale hezky popořadě. Asi v roce 2006 jsem jako "malý kluk" s kamarádem zkoušeli nejrůznější klikačky, tehdy se podobné projekty teprve zozjížděli. Některé společnosti dokonce nabízeli nnelogicky vysoké zisky. Moc se nedařilo, ale přece to něco málo nakonec hodilo. některé společnosti však skrachovali a nechtěli jsme investovat do ničeho nejistého. Dále jsem šel cestou "pokus omyl". Vyzkoušel jsem hazardní hry jako ruletu, sázky nebo třeba i tipy a především akcie a investiční fondy přes nejrůznější online tradery. Dost jsem se za těch pár let poučil a spoustu věcí naučil, ale zisky byly nejisté a občas i ztrátové a ten čas co jsem tomu věnoval se mi za ten konečný minimální zisk a především stres opravdu nevyplatil.v roce 2014 jsem se ovšem plně zapojil do projektu digital generation, v té době vznikla první virtuální měna zvaná bitcoin. vydělal jsem cca 4000 USD, zisky byly během chvíle opravdu nelogicky vysoké. A co se nestalo, projekt zanikl.
Dnes už věřím jen léty ověřeným společnostem, který sice nenabízej závratné zisky, ale jsou opravdu  "věrohodné". je jich opravdu málo, ale skutečně vyplácí! Jsou to stránky především pro samotáčře, takže nemusíte nikoho registrovat, ale pokud registrujete, vaše zisky se o dost zvýší, je to čistě jen na vás. důležité je však ještě podotknout, že většinu projektů můžete rozjet dokonce i bez vlastní investice, ale je to běh na dlouhou trať.

Je možné si přes internet vydělat reálné peníze?

Ano, docela snadno (21 | 24%)
Není to možné (2 | 2%)
Aktualizováno 19.9.2016

Merchant Shares

MS logo.png
Tento zajímavý způsob internetového investování prostřednictvím společnosti Merchant Shares jsem objevil v květnu roku 2016. Doted jsem investoval spolu s kamarády a hledal na internetových fórech a FB skupinách záporné zkušenosti, ale nic jsem nenašel.
Projekt vznikl v polovině roku 2014 a tedy již přes 2 roky spolehlivě funguje a především vyplácí.
vklad je od 20 USD - 9 999 USD na jedno odvětví, je možné provést do rozloženého portfolia v těchto segmentech
akcie.png
forex.png
Z dlouhodobého hlediska jsou komodity nejziskovější, proto se momentálně vyplatí první vklad provést zde.
komodity.png
Celková investice na jedno odvětví je 250 000 USD. Vlkad je aktivní ihned. Investiční horizont je profit 50%. Pokud tedy vyděláte 150% svého vkladu, tak daná investice zanikne. Pak musíte investici vybrat a opět ji můžete reinvestovat. reinvestici můžete provádět jakmile budete mít vydělánu alespon 18 USD a tím rychlost své reinvestice ještě zrychlíte a tím i zrychlíte zisky.
Výběry jsou možné již po 7 dnech od investice a již při dosažení minimálně 2,50 USD zisku.
garance1.png
Výkonnost Portfólia
Společnost Merchant Shares garantuje výnos na každé odvětví v rozmezí od 0,25% do 2,25% za den !!!
zisk 2016.png
Merchan Shares - Úvodní video
Merchant Shares - Další užitečné informace 
REGISTRATURA

REGISTRATURA

Kontakt: 
Facebook: http://facebook.com/ivan.penca
e-mail: ivan.penca@seznam.cz
Skype: hiddenboyxx
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one