Dobrý den, vítejte na stránkách mého projektu a přidejte se k desítkám právoplatných členů, kteří se díky své píli a trpělivosti vypracovali až k finanční nezávislosti nebo dokonce až k vysněnému bohatství, je jen na vás co od života chcete vy.

Ale hezky popořadě. Asi v roce 2006 jsem jako "malý kluk" s kamarádem zkoušeli nejrůznější klikačky, tehdy se podobné projekty teprve zozjížděli. Některé společnosti dokonce nabízeli nnelogicky vysoké zisky. Moc se nedařilo, ale přece to něco málo nakonec hodilo. některé společnosti však skrachovali a nechtěli jsme investovat do ničeho nejistého. Dále jsem šel cestou "pokus omyl". Vyzkoušel jsem hazardní hry jako ruletu, sázky nebo třeba i tipy a především akcie a investiční fondy přes nejrůznější online tradery. Dost jsem se za těch pár let poučil a spoustu věcí naučil, ale zisky byly nejisté a občas i ztrátové a ten čas co jsem tomu věnoval se mi za ten konečný minimální zisk a především stres opravdu nevyplatil.v roce 2014 jsem se ovšem plně zapojil do projektu digital generation, v té době vznikla první virtuální měna zvaná bitcoin. vydělal jsem cca 4000 USD, zisky byly během chvíle opravdu nelogicky vysoké. A co se nestalo, projekt zanikl.
Dnes už věřím jen léty ověřeným společnostem, který sice nenabízej závratné zisky, ale jsou opravdu  "věrohodné". je jich opravdu málo, ale skutečně vyplácí! Jsou to stránky především pro samotáčře, takže nemusíte nikoho registrovat, ale pokud registrujete, vaše zisky se o dost zvýší, je to čistě jen na vás. důležité je však ještě podotknout, že většinu projektů můžete rozjet dokonce i bez vlastní investice, ale je to běh na dlouhou trať.

Je možné si přes internet vydělat reálné peníze?

Ano, docela snadno (21 | 24%)
Není to možné (2 | 2%)
Aktualizováno 19.9.2016

MXRevShare

MXRevShare

Program je vytvořený úznávaným a vysoce ceněným odborníkem na internetu. James Lee Valentine je autorem více než 60 knih. Jeho knihy jsou prodávány na celém světě, včetně České republiky.
BFNHTDN.jpg
Po celém světě vede také velmi zajímavé a hojně navštěvované semináře, které se týkají osobního rozvoje a podnikání na internetu. Je milionář a tvůrce nejméně osmi funkčních projektů, které vydělávájí již déle než 5. let desetitisícům lidím po celém světě peníze a zajišťují jim stálý pasivní příjem. Program MXRevShare je jeho zcela nový program, který je určený i pro samotáře, můžete zde tedy jednoduše vydělávat i bez potřeby registrace dalších lidi a doporučováním programu.
  • můžete odklikat až 100 reklam za den (100x0,005=0,5USD)
  • dají se koupit balíčky(akcie firmy) po 5,25,50 USD
  • dennní provize z balíčků 2,5%
  • zisky z balíčku se každý den připisují na váš účet a po 44 dnech zaniknou
  • balíčky však vydělají krásných 110%
  • jedinou podmínkou aby vám balíčky vydělávali je odklikat každý den alespoň 10 reklam !!!
  • vlkady a výplaty z el. peněženek Payza, Perfect money, SolitTrustPay
MXREVSHARE - Úvod Aktuální video (13.9.2016)

Novinky týkající se projektu

Důkazy výplat

projekt mi už vyplácí skoro rok a výplaty si mi obvykle připíší do 5h
1.8 (2).jpg
26.11.jpg
vyplata.jpg
7.6.16.jpg
9.6..jpg
16.2.2016.jpg
Všechny původní informace mého sponzora naleznete zde
Kontakt: 
Facebook: http://facebook.com/ivan.penca
e-mail: ivan.penca@seznam.cz
Skype: hiddenboyxx
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one