Dobrý den, vítejte na stránkách mého projektu a přidejte se k desítkám právoplatných členů, kteří se díky své píli a trpělivosti vypracovali až k finanční nezávislosti nebo dokonce až k vysněnému bohatství, je jen na vás co od života chcete vy.

Ale hezky popořadě. Asi v roce 2006 jsem jako "malý kluk" s kamarádem zkoušeli nejrůznější klikačky, tehdy se podobné projekty teprve zozjížděli. Některé společnosti dokonce nabízeli nnelogicky vysoké zisky. Moc se nedařilo, ale přece to něco málo nakonec hodilo. některé společnosti však skrachovali a nechtěli jsme investovat do ničeho nejistého. Dále jsem šel cestou "pokus omyl". Vyzkoušel jsem hazardní hry jako ruletu, sázky nebo třeba i tipy a především akcie a investiční fondy přes nejrůznější online tradery. Dost jsem se za těch pár let poučil a spoustu věcí naučil, ale zisky byly nejisté a občas i ztrátové a ten čas co jsem tomu věnoval se mi za ten konečný minimální zisk a především stres opravdu nevyplatil.v roce 2014 jsem se ovšem plně zapojil do projektu digital generation, v té době vznikla první virtuální měna zvaná bitcoin. vydělal jsem cca 4000 USD, zisky byly během chvíle opravdu nelogicky vysoké. A co se nestalo, projekt zanikl.
Dnes už věřím jen léty ověřeným společnostem, který sice nenabízej závratné zisky, ale jsou opravdu  "věrohodné". je jich opravdu málo, ale skutečně vyplácí! Jsou to stránky především pro samotáčře, takže nemusíte nikoho registrovat, ale pokud registrujete, vaše zisky se o dost zvýší, je to čistě jen na vás. důležité je však ještě podotknout, že většinu projektů můžete rozjet dokonce i bez vlastní investice, ale je to běh na dlouhou trať.

Je možné si přes internet vydělat reálné peníze?

Ano, docela snadno (21 | 24%)
Není to možné (2 | 2%)
Aktualizováno 19.9.2016

Recyclix

Recyclix

REcyclix - logo.png

Pomozte ekologii a ekologie pomůže vám


investujte do firmy na zpracováni odpadu a zhodnoťte své investice za minimum času. Majitel je registrovaný v obchodním registru Evropské unie a také v krajském registru v Polsku. Projekt funguje spolehlivě od června 2015.
Společnost Recyclix vymyslela způsob jak nás zapojit do projektu na zpracování odpadu a zároveň nám umožnila si časem vygenerovat zajímavé zisky.
 
  • zhodnocení investic 11,2% měsíčně (14% za 5 týdnů)
  • možnožnost zvýšení zisku zakoupením podílu na zařízení
  • projekt je založen na reálném zpracování odpadu a pracuje v rálném obchodě
  • projekt je vhodný jak pro samotáře( nemusíte nikoho pod sebe registrovat
  • ale nabízí velmi slušný refferal systém až do 4. úrovně 10%,3%,2%,1%
  • máte možnost zajet do místa zpracování odpadu
  • malá časová náročnost, po nákupu návštěva jen 2x za měsíc
  • při registraci dostanete 20 Euro zdarma které můžete ihned zainvestovat a po čase i vybrat
Úvodní video jak vše funguje
Jak pokračovat po 20-ti dnech a 23 hodinách
Den otevřených dveří ( Riga / Jelgava ) Recyclix
Recyclix konference - cz/sk skupina - Košice Hilton
re1.png
Info o firmě.jpg
Kontakt: 
Facebook: http://facebook.com/ivan.penca
e-mail: ivan.penca@seznam.cz
Skype: hiddenboyxx
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one